um-skla

V úterý 21. března 2017 se několik studentů společně s pedagogickým doprovodem vydalo do Prahy. Důvodem cesty byla účast na finálovém kole a slavnostní vyhlášení vítězů fotografické soutěže, prohlídka památek Prahy a výstavy Retro v prostorách Nové budovy Národního muzea. Návštěva hlavního města byla o to příjemnější, že se naší studentce Elišce Čechové podařilo zvítězit v jedné z kategorií pro střední školy. Gratulujeme k nádhernému prvnímu místu a přejeme mnoho dalších podobných úspěchů. Do finálového kola se probojovaly i studentky kvarty Anna Marie Pavlínková a Adéla Savarová. Fotografie všech našich finalistek lze spatřit na výstavě, která se koná v prostorách Novoměstské radnice v Praze od 22. března do 2. dubna 2017 denně od 10 do 18 hod.
 
Projekt PHOTOBASE je nejrozsáhlejší odborný vzdělávací projekt v oblasti digitální fotografie a informačních technologií pro studenty středních škol a žáky základních škol celé České republiky.
PHOTOBASE zahrnuje celorepublikovou fotografickou soutěž PHOTOCONTEST zakončenou výstavou v Novoměstské radnici, letní školy fotografování PHOTOCAMP a sekci CODEED, zajišťující kempy programování.
Projekt probíhá pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy.
Vice informací v tiskové zprávě nebo na www.photobase.cz Vítězné fotografie si můžete prohlédnout zde.