Sportovní družba mezi GO a Gymnáziem Topolčany

//Sportovní družba mezi GO a Gymnáziem Topolčany

topolcany2017 (90)

Ve dnech 27.4.-28.4. jsme se zúčastnili tradiční sportovní družby mezi Gymnáziem Otrokovice a Gymnáziem Topolčany, která proběhla tentokrát na půdě našich družebních přátel v Topolčanech. Soutěžili jsme v atletice, florbalu, odbíjené a malé kopané. Naši hostitelé měli více sportovního štěstí a zvítězili, přestože naši studenti podali solidní výkony. Součástí sportovního setkání byl „Běh družby“. V tomto závodě student kvinty Vítězslav Remeš nenašel mezi soupeři přemožitele a po zásluze zvítězil. Cílem našeho sportovního setkávání jsou nejen sportovní výsledky, ale také rozvíjení přátelských vztahů mezi dvěma blízkými národy. Chtěli bychom poděkovat všem studentům a pedagogům za vzornou reprezentaci naší školy.

2017-05-02T12:20:08+00:00