ERASMUS+ v Otrokovicích!

//ERASMUS+ v Otrokovicích!

ERASMUS+ v Otrokovicích!

ERASMUS+ v Otrokovicích!

Projekt Erasmus+ je ve své druhé polovině. Po výjezdech do Trevíru a Rimini přivítáme ve dnech 15. až 21. října 2017 na Gymnáziu v Otrokovicích mládež a učitele z partnerských škol z Německa, Itálie, Portugalska a Turecka.

Stejně jako během předešlých setkání budeme i u nás pracovat na stanovených úkolech. A jaké jsou? Hlavním úkolem je výuka a tvorba dokumentárního filmu. K tomu ovšem studenti potřebují nejprve natočit nějaký materiál. Ten získají během exkurzí do rozličných podniků a firem v našem regionu, kde natočí nejdříve pracovní prostředí a rozhovory s lidmi, kteří zde pracují, na téma udržitelnost práce a zdrojů. Poté se pokusí materiál zpracovat do podoby dokumentárního filmu – vše pod vedením profesionálů ve Filmovém uzlu v prostorách filmových ateliérů ve Zlíně.

Naši studenti ale také bezpochyby plánují a těší se na volný čas strávený se svými zahraničními přáteli. Určitě se budeme snažit, aby se u nás všichni dobře cítili.

O programu akce se blíže dozvíte na tomto odkazu.

2017-10-27T06:55:49+00:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Nastavení cookies můžete změnit ve vašem prohlížeči. Více informací: Ochrana osobních údajů. Přijmout a zavřít