Zeměpisná olympiáda

//Zeměpisná olympiáda

Zeměpisná olympiáda

V úterý 27.2. se 5 studentů naší školy zúčastnilo okresního kola zeměpisné olympiády. Nejlepšího výsledku dosáhl student septimy Miloslav Staněk, který zvítězil v nejprestižnější kategorii „D“ a postoupil do krajského kola. Velmi dobře se umístil i student primy Vojtěch Křížka, který obsadil 6.místo v kategorii nejmladších žáků. Okresní olympiády se zúčastnili také studenti Alexandra Pavelková ze sekundy, Pavel Bartošík z kvarty a Matěj Martínek z 1.A, kteří na nejvyšší příčky zatím nestačili. Děkuji všem studentům za reprezentaci naší školy.

Mgr. Zdeněk Kříž

2018-03-07T08:43:45+00:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Nastavení cookies můžete změnit ve vašem prohlížeči. Více informací: Ochrana osobních údajů. Přijmout a zavřít