GOfest

//GOfest
GOfest 2017-08-24T13:43:38+00:00

je festival studentských vystoupení, který vznikl na základě popudu studentů. Podmínkou všech vystoupení je, aby aspoň jeden z vystupujících daného souboru byl studentem Gymnázia Otrokovice.
Rozpětí aktivit je opravdu velice pestré. Účastníci zde mohou najít výtvarné dílny, deskové hry, navlékání korálků, a nebude chybět ani občerstvení. Jako jedna z dalších zajímavých činností je malování pomocí airbrushe. „Airbrush je technika, kdy se barvy jakoby stříkají pod tlakem kompresoru. Jako doprovodný program pro pobavení je připravené vystoupení divadla Variace, které patří k nejdéle působícím studentským divadlům v České republice. Návštěvníci mohou  také shlédnout breakdance a módní přehlídku.

V sobotu 25. 2. 2017 se konal další ročník neformální studentské přehlídky pod názvem GOfest.

Návštěvníci mohli zhlédnout vystoupení školní kapely, pěveckého sboru, divadelního souboru, módní přehlídku, taneční a pěvecká čísla, výstavy a zapojili se do workshopů (airbrush, fotografování, drátkování, tetování).

Pokud jste v minulém ročníku neměli možnost zúčastnit se této akce, DENÍK.CZ uveřejnil video o GOfestu 2016 a článek. Můžete si také prohlédnout Foto od Deníku.

Dík za zdar akce patří účinkujícím a všem, kteří se podíleli a podílí na přípravě a organizaci akce. Zvláštní poděkování chceme adresovat i rodičům a studentům, kteří přispívají k bohatému občerstvení.

Video z roku 2017.

Rok 2012