je festival studentských vystoupení, který vznikl na základě popudu studentů. Podmínkou všech vystoupení je, aby aspoň jeden z vystupujících daného souboru byl studentem Gymnázia Otrokovice.
Rozpětí aktivit je opravdu velice pestré. Účastníci zde mohou najít výtvarné dílny, deskové hry, navlékání korálků, a nebude chybět ani občerstvení. Jako jedna z dalších zajímavých činností je malování pomocí airbrushe. „Airbrush je technika, kdy se barvy jakoby stříkají pod tlakem kompresoru. Jako doprovodný program pro pobavení je připravené vystoupení divadla Variace, které patří k nejdéle působícím studentským divadlům v České republice. Návštěvníci mohou  také shlédnout breakdance a módní přehlídku.

V sobotu 15. 2. 2020 se konal další ročník neformální studentské přehlídky pod názvem GOfest.

Návštěvníci mohli zhlédnout vystoupení hudebního souboru, pěveckého sboru, divadelního souboru, módní přehlídku, taneční a pěvecká čísla, výstavy a zapojili se do workshopů (airbrush, fotografování, drátkování, malování na obličej).

Dík za zdar akce patří účinkujícím a všem, kteří se podíleli a podílí na přípravě a organizaci akce. Zvláštní poděkování chceme adresovat i rodičům a studentům, kteří přispívají k bohatému občerstvení.

Video z roku 2017.

Rok 2012 

Rok 2013

Rok 2014

Rok 2015

Rok 2016

Rok 2017

Rok 2018

Rok 2019